Hľadáme 2-3 študentov z VŠ (najlepšie UNIPO, UPJŠ), ktorí by sa chceli starať o verejné projekty v rámci Prešovského a Košického kraja. Životopisy so súhlasom so spracovaním osobných údajov prosím zasielajte na martin.estocak@vyhladajto.sk alebo FB.

Máš chuť meniť veci? Si optimisticky naladený/á ? Hľadáme 2-3 študentov z VŠ (najlepšie UNIPO, UPJŠ), ktorí by sa chceli starať o verejné projekty v rámci Prešovského a Košického kraja. Životopisy so súhlasom so spracovaním osobných údajov prosím zasielajte na martin.estocak@vyhladajto.sk alebo FB.

Pracovná ponuka na Dohodu o pracovnej činnosti /Dohodu o vykonaní práce
Brigádnik / Projektový pracovník/"Zástupca projektového manažéra"

Neskôr HPP (TPP)

Počet voľných pracovných miest:

2-3

Miesto výkonu práce:

Prešovský kraj, Košický kraj Kontaktná osoba:
JUDr. Martin Eštočák

martin.estocak@vyhladajto.sk

Požiadavky:

Študent VŠ, chuť meniť veci, optimizmus
Uprednostnení budú študenti UNIPO , UPJŠ v KE

Náplň (druh) práce:

Rozbiehanie projektov pre východné Slovensko

Náplňou práce brigádnika/zamestanca bude : volať, písať, spravovať tabuľky, databázy, kompletovať projektové dokumentácie, atď.

Ponúkaná hrubá mzda:

Dohodou

Dátum nástupu:
Dohodou

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:

Životopisy so súhlasom o spracovaní osobných údajov prosím zasielať na : martin.estocak@vyhladajto.sk

Vhodní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor, dňa 31.1.2019 od 10:00 - 13.00 na vopred dohodnutom mieste